Homepage
Nákupní košík
V košíku máte 0 položek
Vstoupit do košíku
Přihlásit Zaregistrovat se
"Jsou knihy, které je třeba jen ochutnat, jiné je třeba zhltnout a konečně jsou takové, které je nutno takříkajíc přežvýkat a pomalu trávit." Francis Bacon
  • O nás
  • Kontakt
  • Obchodní podmínky
Kategorie
  • Antická knihovna
  • Beletrie
    • Avantgarda
  • Bibliofilie,krásné tisky
  • Dobrodružné knihy + il.Zdeněk Burian
    • Sci-fi, fantasy, horror, záhady
  • Dětská literatura
    • edice OKO
  • Divadlo
  • Esoterika, okultismus, magie, astrologie
  • Exilová literatura,samizdat
  • Film
  • Filosofie
  • Historie
    • Edice MAGNETKA
  • Knihy s podpisy
  • Komiks
    • Asterixova dobrodružství
    • Knihovnička Čtyřlístek
  • Literární vědy
  • Militaria + zbraně
  • Místopis,cestopis
  • Národopis
  • Odborná literatura
  • Poezie
  • Pragensie
  • Společenské vědy
  • Umění
    • Hudba,noty
  • Životopisy,paměti,autobiografie
Levné knihy
  • Beletrie
  • Dětská literatura
  • Odborná literatura
  • Zjednodušená anglická četba + knihy v angličtině

O nás

 

 

Vítáme Vás na stránkách antikvariat-levneknihy.cz

Naše společnost se zabývá prodejem a výkupem knih,grafiky,hudebnin,pohlednic...
Nabídka pro nakladatele:Vykupujeme zbytky nákladů skladovaných knih.

Doufáme, že s našimi službami budete spokojeni.

 

Prosíme zákazníky,kteří si chtějí vyzvednout zboží osobně na prodejně,aby si knihy objednávali
s předstihem,neboť ne všechny knihy jsou fyzicky na prodejně.

 

Doporučujeme

Ano,rybí hudba, Richard Brautigan
Poezie
Z anglického originálu vybrala a přeložila Olga Špilarová
Vydal: Volvox Globator v Praze
Počet stran: 88
Stav: Nakladatelská vazba,160x120,pěkná
Kód: Poe
Ilustroval:
Edice:
Rok vydání: 1996
REZERVACE
Cena: 80 Kč
Trůny bohů, Arnošt Černík
Místopis,cestopis
K nebetyčným štítům Himálaje
Vydal: Olympia
Počet stran: 328
Stav: Nakladatelská vazba,205x133,obálka v mm místy natržená,kniha pěkná
Kód: MC
Ilustroval:
Edice:
Rok vydání: 1980
REZERVACE
Cena: 50 Kč
Zpráva o zmizení hlavního města Moravy, Zdeněk Kotrlý
Beletrie
Obálka Michal Chodanič.V nekonečném sledu neobvyklých metafor se odvíjí milostný příběh, který se odehrává v době, kdy našimi městy duněly tanky „osvoboditelů“. Nejinak tomu bylo i v Brně, kde pro lásku měli příslušníci cizích armád sotva pochopení…
Vydal: Mladá fronta
Počet stran: 192
Stav: Nakladatelská vazba,208x138,velmi dobrý stav
Kód: Bel
Ilustroval:
Edice:
Rok vydání: 2009
Cena: 100 Kč
Malý velký muž, Thomas Berger
Beletrie
Z anglického originálu přeložil dr.Zdeněk Kirschner
Vydal: Naše vojsko
Počet stran: 448 (z toho 20 str.ilustrací)
Stav: Nakladatelská vazba,210x140,lehce nažloutlá stářím,jinak pěkná
Kód: Bel
Ilustroval: Adolf Born
Edice: Máj
Rok vydání: 1997
Cena: 60 Kč
Teorie vyprávění, Franz K.Stanzel
Literární vědy
Z německého originálu přeložil Jiří Stromšík
Vydal: Odeon
Počet stran: 328
Stav: Nakladatelská vazba,211x150,pěkná
Kód: LV
Ilustroval:
Edice: ARS - literárněvědná řada
Rok vydání: 1988
REZERVACE
Cena: 400 Kč
Lidové tance v guberniálním sběru z roku 1819, Mgr.Daniela Stavělová,CSc.
Národopis
Příspěvek k historické typologii české lidové taneční kultury
Vydal: Informační a poradenské středisko pro místní kulturu útvar ARTAMA
Počet stran: 120
Stav: Původní brož,193x209,velmi dobrý stav
Kód: Nár
Ilustroval:
Edice:
Rok vydání: 1996
Cena: 60 Kč
Synové slávy - oběti iluzí,
Antická knihovna
Z pozdních římských panegyriků.Z latinských originálů přeložili a poznámkami,seznamem vlastních jmen a přehledem římských císařů doplnili Jan Burian a Bohumila Mouchová
Vydal: Nakladatelství Svoboda v Praze
Počet stran: 348
Stav: Nakladatelská vazba,208x137,pěkná
Kód: AK
Ilustroval:
Edice: Antická knihovna
Rok vydání: 1977
Cena: 60 Kč
Písně pastvin a lesů,
Antická knihovna
Z řeckých a latinských originálů přeložili Václav Dědina,Rudolf Kuthan,František Novotný a Otmar Vaňorný
Vydal: Nakladatelství Svoboda v Praze
Počet stran: 444
Stav: Nakladatelská vazba,207x137,pěkný stav
Kód: AK
Ilustroval:
Edice: Antická knihovna
Rok vydání: 1977
Cena: 60 Kč
Šlehy a úsměvy, Lúkiános
Antická knihovna
Z řeckého originálu vybral,přeložil,předmluvou a seznamem vlastních jmen doplnil Ladislav Varel
Vydal: Nakladatelství Svoboda v Praze
Počet stran: 316
Stav: Nakladatelská vazba,206x137,lehce ťuklé růžky,obálka v mm natržená,pěkná
Kód: AK
Ilustroval:
Edice: Antická knihovna
Rok vydání: 1969
Cena: 60 Kč
O Kýrově vychování, Xenofón
Antická knihovna
Z řeckého originálu přeložil,poznámkami a seznamem vlastních jmen opatřil Václav Bahník
Vydal: Nakladatelství Svoboda v Praze
Počet stran: 344
Stav: Nakladatelská vazba,207x135
Kód: AK
Ilustroval:
Edice: Antická knihovna
Rok vydání: 1970
Cena: 60 Kč
Hemingwayovy hlídky, Terry Mort
Beletrie
Ernest Hemingway a jeho hon na ponorky.Z anglického originálu přeložili Pavel Kaas a Milan Lžička
Vydal: Mladá fronta
Počet stran: 280 + 8 stran obrazové přílohy
Stav: Nakladatelská vazba,208x139,velmi dobrý stav
Kód: Bel
Ilustroval:
Edice:
Rok vydání: 2011
Cena: 100 Kč
Svět podle Garpa, John Irving
Beletrie
Z anglického originálu přeložil a doslov napsal Radoslav Nenadál
Vydal: Odeon
Počet stran: 560
Stav: Nakladatelská vazba,208x138,obálka na okrajích místy v mm natržena,kniha pěkná
Kód: Bel
Ilustroval:
Edice: Klub čtenářů
Rok vydání: 1990
Cena: 100 Kč
Šest etap stárnutí, Stephen C.George a Ken Winston Caine
Odborná literatura
Zdravý muž - Cesta dospělého muže k dokonalému zdraví.Z anglického originálu přeložila Šárka Nováková
Vydal: Columbus,spol.s r.o.,Praha
Počet stran: 528
Stav: Nakladatelská vazba,207x130,lehce nažloutlá stářím,jinak pěkná
Kód: OL
Ilustroval:
Edice:
Rok vydání: 2007
Cena: 120 Kč
Paul McCartney - Jeden život, Peter Ames Carlin
Životopisy,paměti,autobiografie
Z anglického originálu přeložil Ladislav Šenkyřík
Vydal: Mladá fronta
Počet stran: 360
Stav: Nakladatelská vazba,242x162,velmi dobrý stav
Kód: Živ
Ilustroval:
Edice:
Rok vydání: 2011
Cena: 150 Kč
Námořní válka 1939 - 1945, Janusz Piekalkiewicz
Militaria + zbraně
Z německého originálu přeložil doc.PhDr.Jan Kumpera,CSc.
Vydal: Mustang,s.r.o.
Počet stran: 360
Stav: Nakladatelská vazba,171x195,pěkná
Kód: Mil
Ilustroval:
Edice:
Rok vydání: 1997
Cena: 120 Kč
Dášeňka čili život štěněte, Karel Čapek
Dětská literatura
Grafická úprava a obálka Karel Teige
Vydal: Fr.Borový v Praze
Počet stran: 100
Stav: Nakladatelská vazba,280x210,ťuklé růžky,hřbet v horní části v mm poškozen,dobrý stav
Kód: DL
Ilustroval: autor
Edice:
Rok vydání: 1940
Cena: 300 Kč
Humoresky, Anton Pavlovič Čechov
Beletrie
Z ruského originálu vybral,přeložil,uspořádal a doslovem opatřil Jaroslav Hulák
Vydal: Lidové nakladatelství
Počet stran: 368
Stav: Nakladatelská vazba,247x170
Kód: Bel
Ilustroval: Miloslav Jágr
Edice: Trojka
Rok vydání: 1988
Cena: 70 Kč
Stíhací eskadra JG 27, Hans Ring - Werner Girbig
Militaria + zbraně
Přeložil Vladimír Vuško
Vydal: Mustang,s.r.o.
Počet stran: 304
Stav: Nakladatelská vazba,238x168,pěkná
Kód: Mil
Ilustroval:
Edice: Pilot
Rok vydání: 1994
REZERVACE
Cena: 150 Kč
Českoslovenští legionáři (1914 - 1920), doc.PhDr.Karel Pichlík - PhDr.Bohumír Klípa - Mgr.Jitka Zabloudilová
Militaria + zbraně
Vydal: Mladá fronta
Počet stran: 288 stran textu + 16 stran přílohy
Stav: Nakladatelská vazba,203x138,pěkná
Kód: Mil
Ilustroval:
Edice: Archiv
Rok vydání: 1996
REZERVACE
Cena: 80 Kč
Československá generalita, PhDr.Jiří Fidler - PhDr.Petr Havel - dr.Petr Hofman - PhDr.Vladimír Pilát,CSc. - PhDr.Andrej Romaňák,CSc. - PhDr.Eduard Stehlík
Militaria + zbraně
Biografie - armádní generálové 1918-1938
Vydal: Historický ústav Armády České republiky
Počet stran: 72
Stav: Původní sešit,205x145,pěkný
Kód: Mil
Ilustroval:
Edice:
Rok vydání: 1995
REZERVACE
Cena: 100 Kč
Pistole míru, J.M.Troska
Dobrodružné knihy + il.Zdeněk Burian
Vydal: Toužimský & Moravec
Počet stran: 238
Stav: Nakladatelská vazba,210x149,velmi dobrý stav
Kód: DK
Ilustroval: Jiří Wowk
Edice: Velká řada
Rok vydání: 2005
Cena: 79 Kč
Kniha o rodině, Virginia Satirová
Společenské vědy
Základní dílo psychologie vztahů.Z anglického originálu přeložily Jindřiška Šolcová a Vlasta Lišková
Vydal: Práh - Martin Vopěnka
Počet stran: 360
Stav: Nakladatelská vazba,217x156,velmi dobrý stav
Kód: SV
Ilustroval:
Edice:
Rok vydání: 2006
Cena: 90 Kč
Regenerační čínská cvičení pro každého, Doc.PhDr.Ivan Fojtík,CSc.
Odborná literatura
Vydal: Portál,s.r.o.
Počet stran: 152
Stav: Nakladatelská brož,206x147,velmi dobrý stav
Kód: OL
Ilustroval: doc.PhDr.Bronislav Kračmar,CSc.
Edice:
Rok vydání: 2008
Cena: 100 Kč
Tajemství pohody a zdraví, David Niven,Ph.D.
Společenské vědy
D.Niven sestavil knihu citátů z děl psychologů,terapeutů,lékařů a vědců,které komentuje radami ze své psychologické praxe
Vydal: Portál,s.r.o.
Počet stran: 400
Stav: Nakladatelská brož,178x143,velmi dobrý stav
Kód: SV
Ilustroval:
Edice:
Rok vydání: 2008
Cena: 120 Kč
Páry v psychoterapii, Dr.Roland Weber
Společenské vědy
Na prožitek orientované metody a cvičení.Z německého originálu přeložil Petr Babka
Vydal: Portál,s.r.o.
Počet stran: 248
Stav: Nakladatelská brož,207x144,velmi dobrý stav
Kód: SV
Ilustroval:
Edice: Spektrum
Rok vydání: 2007
Cena: 150 Kč
Sémiotika v teorii a praxi, Doc.PhDr.Jarmila Doubravová,CSc.
Společenské vědy
Proměny a stav oboru do konce 20.století
Vydal: Portál,s.r.o.
Počet stran: 160
Stav: Nakladatelská brož,203x132,velmi dobrý stav
Kód: SV
Ilustroval:
Edice:
Rok vydání: 2008
Cena: 120 Kč
Aktuální témata kulturálních studií, Angela McRobbie
Společenské vědy
Z anglického originálu přeložila Denisa Šmejkalová
Vydal: Portál,s.r.o.
Počet stran: 240
Stav: Nakladatelská brož,201x133,velmi dobrý stav
Kód: SV
Ilustroval:
Edice:
Rok vydání: 2006
Cena: 150 Kč
Fanatismus, Günter Hole
Společenské vědy
Vydal: Portál,s.r.o.
Počet stran: 152
Stav: Nakladatelská brož,208x144,velmi dobrý stav
Kód: SV
Ilustroval:
Edice: Spektrum
Rok vydání: 1998
Cena: 120 Kč
Drogy otázky a odpovědi, Kolektiv autorů sdružení SANANIM
Odborná literatura
Vydal: Portál,s.r.o.
Počet stran: 200
Stav: Nakladatelská brož,202x132,velmi dobrý stav
Kód: OL
Ilustroval:
Edice: Rádci pro zdraví
Rok vydání: 2007
Cena: 100 Kč
Specifické fobie, MUDr.Ján Praško,CSc.,Hana Prašková,Jana Prašková
Společenské vědy
Vydal: Portál,s.r.o.
Počet stran: 224
Stav: Nakladatelská brož,203x132,velmi dobrý stav
Kód: SV
Ilustroval:
Edice: Rádci pro zdraví
Rok vydání: 2008
Cena: 100 Kč
Copyright 2011 © Antikvariát | Tyto stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz Časté dotazy